Instagram Sosyal Medya Sosyal Medya Araçları

Growsta ile Instagram’da Yükselişe Geçin!

Growsta.com instagram schedule ve otomatik takip aracı.

Türkiye çıkışlı bir girişim olan Growsta ile sosyal medyacıların en büyük sorunlarından biri olan instagram’da gönderilerin schedule (otomatik paylaşım) edilemeyişi çözüme kavuşuyor.

Growsta ile herhangi bir mobil uygulama, ek yazılım ya da apk dosyalarına bağlı kalmadan kolay bir şekilde schedule yapmanız mümkün. Growsta.com’a girip instagram postlarınızı bilgisayarınızın üzerinden otomatik planlayarak istediğiniz zaman yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram paylaşımlarının schedule edilebilmesi özellikle ajans tarafında çalışan ve birden çok sosyal medya hesabını yöneten sosyal medya uzmanlarına büyük kolaylık sağlıyor. Her gün bütün markalar için ayrı ayrı instagram paylaşımı yapmak zorunda kalan sosyal medyacılar için bu durum hem ayrı bir iş yüküne neden oluyor hem de daha fazla zaman alıyor. Growsta bu konuda pratiktik ve zaman tasarrufu sağlıyor.

Instagram için  Otomatik Takip Etme ve Bırakma

Growsta kullanıcıları için schedule etmekten çok  daha fazlasını sunuyor. Büyük markalar için çok profesyonel bir yöntem olmasa da potansiyel müşterilerine erişmek isteyen yerel işletme ve markalar Growsta ile belirledikleri özellikteki kullanıcıları otomatik olarak takip ediyor, geri takip etmeyenleri ise takipten otomatik olarak çıkartılabiliyor.

Instagram’da Rakiplerinizin Takipçilerini Hedefleyin!

Otomatik takip özelliğinde dilerseniz rakiplerinizi seçerek onların takipçileri üzerinden de hareket edebiliyorsunuz.

Ayrıca bir konum belirleyerek o konuma en yakın instagram kullanıcılarını hedeflemeniz de mümkün. Konum hedefleyebilme özelliği Growsta’yı  yerel işletmeler için oldukça kullanışlı kılıyor.

Schedule ve otomatik takip özelliğine ek olarak istenilen etiketlere sahip paylaşımlar da otomatik olarak beğenilebiliyor.

7×24 Takip

Growsta instagram’daki takip etme ve bırakma kurallaarına uygun şekilde belli zaman aralıklarıyla takip et/bırak yaparak 7×24 çalışıyor.

Genel olarak ele alırsak Growsta’nın schedule özelliği ajanslar için hayat kurtarıyor ve büyük markaların da oldukça işine yarıyor. Otomatik takip ve beğeni özelliği de reklam bütçesi ayıramayan daha küçük markalar için kullanışlı.

Siz de Growsta ile tanışmak ve instagram’da fan kitlenizi büyütmek için hemen tıklayın: www.growsta.com

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

1 Yorum

  • {“error_type”: “OAuthForbiddenException”, “code”: 403, “error_message”: “You are not a sandbox user of this client”} tarzında bir hata veriyor instagram ile bağlantı için

Yorum yazın