E-ticaret

Groupon Türkiye Kapandı!

Groupon Türkiye-Şehir Fırsatı kapandı!

Fırsat sitelerinin en popüleri Groupon Türkiye’deki hizmetini sonlandırdığını duyurdu.

Groupon 2010 yılında ŞehirFırsatı.com’u alarak Türkiye’ye giriş yapmıştı. Groupon tarafından üyelere gönderilen e-mailde “yakın gelecekte karlı bir faaliyet ortamı göremediğimiz için” şeklinde bir açıklama yer alırken şehirfırsatı.com’un kurucusu ve eski sahibi Emre Ekmekçi de Groupon’un kapanmasıyla ilgili yorumunu bir tweet ile paylaştı.

Bugün itibariyle sayfaya giren kullanıcılar, yeni fırsatlar yerine aşağıdaki uyarı ile karşılaşmış oldular:

Sayın Müşterilerimiz,

Groupon Türkiye’nin sayfasına girmeye çalıştığınız için buraya yönlendirildiniz.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Groupon, Türkiye’deki faaliyetlerine son vermiştir ve artık sizlere yeni fırsatlar sunamıyoruz.

Mevcut geçerli bir kuponu olan ve bununla ilgili herhangi bir soru sormak isteyen müşterilerimiz veya iş ortaklarımız detaylı bilgi almak için,Info@sehirfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0850 2225477 danışma hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirler.

Sizlere yeni fırsatlar sunamadığımız için üzgünüz, ancak şimdiye kadar Groupon’a olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın