Uncategorized

Google Play Hediye Kartları Türkiye’de Satışta!

Google Play Hediye Kartı nerede satilir satın alınır nasıl kullanılır

Google Play’den ücretli uygulama ve uygulama içi satın almalar için kullanabileceğiniz Google Play Gift Card artık Türkiye’den de satın alınabiliyor.

Google Play hediye kartlarını kredi kartı olmayan kullanıcılar kullanıcılar ilgi göstermekle birlikte isminden de anlaşıldığı gibi hediye olarak da tercih edilebiliyor.
Şubat 2014’ten bu yana uygulama ücretlerinin TL olarak yer aldığı Google Play’in hediye kartları da 25TL, 50TL ve 100TL olarak satışta olacak.

Google Play Hediye Kartı Nereden satın Alınır?

Google Play hediye kartların satışı için Avea, D&R, Media Markt, NT ve Teknosa ile anlaştı fakat bu firmalar hediye kartlarını henüz satışa sunabilmiş değil. Yılbaşından önce satışa sunacaklarını tahmin ediyoruz.

Hediye Kartları Hakkında

Google Play’den bir hediye verin veya hediye kartını kendi alışverişlerinizde kullanın. Web’de veya Android cihazlarda kullanabilirsiniz, kredi kartı gerekmez.
En sevdiğiniz dijital eğlenceyi satın almak için Google Play Hediye Kartlarını kullanın. Google Play Store’da milyonlarca kitap, uygulama ve diğer içerikler arasından seçim yapın.

Google Play Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

İster evde ister hareket halinde olun hediye kartınızı web’de veya herhangi bir Android cihazda kullanabilirsiniz. Hepsinden iyisi, Google Play Hediye Kartlarının kullanım süresi hiç bitmez! Yapmanız gereken tek şey Google Play hesabınıza kartınızın kodunu girmek. Kartınızı kullanmak için tıklayın: https://play.google.com/store?code&payload

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

1 Yorum

Yorum yazın