Google

Google Apps G Suite Oldu!

Google G Suite

Türkiye’de ve Dünya’da yüzbinlerce farklı işletmenin kullandığı Google Apps servisi değişerek G Suite oldu!Google Apps özellikle Gmail’in mail alt yapısını kullanma avantajı nedeniyle kurumsal firmalar tarafından tercih ediliyor. Daha önce ücretsiz üyelik seçeneği de bulunan Google Apps 2012 Aralık ayında ücretsiz sürümüne son vermişti. http://sosyalmedyal.com/google-apps-ucretsiz-uyelige-son-verdi/

Google tarafından yapılan bilgilendirme şu şekilde:

Kuruluşunuza daha çevik bir yapı ve daha başarılı sonuçlar kazandırmayı amaç edindik ve bu amaç doğrultusunda, mekandan bağımsız ortak çalışmaları ve yenilik üretimini destekleyecek Google Apps’i geliştirdik. Şimdiyse misyonumuzu çok daha iyi yansıtan yeni bir adla karşınızdayız: G Suite.

Önümüzdeki haftalarda Yönetici konsolu, Yardım Merkezi ve faturanız gibi sıkça kullandığınız bazı yerlerde yeni adımız ve logomuzla karşılaşacaksınız. Gmail, Dokümanlar, Drive ve Takvim gibi güçlü araçları bünyesinde barındıran G Suite, yine her gün kullandığınız hepsi bir arada çözümünüz olmaya devam edecek.

Bizi G Suite’e ulaştıran bu yolculukta yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Durmaksızın daha ileriye taşıdığımız teknolojimiz, ekibinizle birlikte öğrenmeye ve büyümeye devam ediyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın