Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook’ta Tek Gönderide Çoklu Resim Paylaşma

Facebook kısa süre önce özel mesaj gönderirken çoklu fotoğraf gönderebilme özelliğini etkin hale getirmişti. Artık facebook duvarındaki paylaşımlarda da çoklu fotoğraf paylaşımı yapılabilir hale geldi.

Çoklu fotoğraf gönderirken mause ile tarayarak ve ya ctrl tuşu basılıyken istenilen fotoğraflara tıklayarak seçim yapılabildiği gibi gönderiyi yayınlamadan gönderi içine fotoğraflar tek tek de eklenebiliyor. İlk seçilen fotoğraf en başa geliyor.

Fotoğraf seçerken gönderi anındaki ekran görüntüsü

Facebook anasayfasında herkesin gördüğü gönderi

Facebook timeline üzerinde görünen hali

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

3 Yorum Yapıldı

  • Facebookta sayfamda yaptığım paylaşımı düzenlemek istiyorum ama metni değil resim eklemek istiyorum. Böyle imkan var mı ?

    • Metin Merhaba,

      Gönderi düzenlemesinde fotoğraf değiştirme olmuyor maalesef.

      Bunun dışında yeni post atıp tarihini geriye alabilme şansın var fakat önceki yorum ve etkileşimlerin kalmasını istiyorsan bu ihityacını çözmeyecektir.

Yorum yazın