Uncategorized

Facebook Yorumlarına Çıkartmalar ile Yorum Yapma Özelliği Geldi

Facebook yorumlarına çıkartmalar ile yorum yapabilme özelliği geldi

Facebook mesajlarda kullanılabilen birçok sticker ve hatta çok daha fazlası artık yorumlarda da kullanılabiliyor.

Çıkartmaların şu anda sayfa gönderilerinde kullanılamıyor, sadece gruplarda ve kişilerin paylaştığı içeriklere yapılan yorumlarda çıkartmalar ile yorum yapılabiliyor.

Çıkartmaları kullanmak için yorum yapılan metin alanının sağ alt kısmında yer alan çıkartma simgesine tıklayarak açılan pencereden çıkartmalara erişmek mümkün, sonraki adımda bu pencerenin sağ üst kısmında yer alan + simgesinden çıkartma mağazasına ulaşılabiliyor ve buradaki yüzlerce çıkartmadan birini seçerek yorum yapılabiliyor.

Çıkartmalar arasında, Snoppy, Power Rangers, Muppets Show, Penguen Waddles,  Catoon Network karakterleri ve Barcelona gibi bazı futbol kulubü ve popüler karakterlerin çıkartmaları da mevcut.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

2 Yorum Yapıldı

Yorum yazın