Facebook Sosyal Medya

Facebook Yearinreview 2016 Videosu

Facebook yearinreview videosu nasil yapilir paylasilir

Facebook #yearinreview 2016 videoları paylaşılmaya başlandı. Biliyorum birçok kişi de merakla nasıl yapabileceğini merak ediyor. Yakında Facebook size bir bildirim gönderecektir ama beklemek istemeyenler için yazmak istedim.

Facebook #yearinreview yani “Yıla Genel Bakış” uygulamasını ilk olarak 2012 yılı sonunda kullanıcılarına sunmuştu ve bunu her yıl geliştirerek yıl sonu kullanıcılarına sunmaya devam etti.

Bu yıl hem bir video hem de bir timeline şeklinde Facebook’taki 2016 yılınızın nasıl geçtiğini görebiliyorsunuz ve dilerseniz videonuzu paylaşabiliyorsunuz.

Siz de 2016 yılınızı gözden geçirmek isterseniz Facebook’un #yearinreview 2016 uygulamasını bu bağlantıdan kullanabilir ve videonuzu paylaşabilirsiniz.

 

 https://www.facebook.com/yearinreview2016

Örnek olarak benim 2016 yılı videomu izleyebilirsiniz 😉

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

7 Yorum Yapıldı

Yorum yazın