Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook Sekme Resmi Değiştirme Sorunu

Facebook Sekme Resmi Değiştirme

Facebook sayfalarının hemen altında bulunan uygulama sekmelerinin resimleri 2 gündür değiştirilemiyor.

Yaşanan sıkıntı, Anneler Günü’nün yaklaştığı bu dönemde uygulamalarını güncellemek, yeni uygulama hazırlamak isteyen Facebook hesap yöneticilerini zor duruma sokuyor.

appssolut, Woobox gibi hazır Facebook uygulamalarını kullanan pek çok sayfa yöneticisi de otomatik olarak uygulama ile gelen fotoğrafları değiştiremediği için kampanyalarını ya iptal etmek zorunda kalıyor ya da uygulamaların standart sekme resimlerini kullanarak devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak Facebook geliştirici sayfasında da bir bug bildirimi açıldı: https://developers.facebook.com/bugs/457376197726629/
Son olarak da geliştiricilere destek sunan Facebook çalışanı Roemer Vlasveld, 2 Mayıs 01:00 itibari ile sorunun çözüme kavuşturulmuş olacağını bildirdi.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın