Facebook

Facebook Profilime Bakanlar Uygulaması

Facebook Profilime Bakanlar Kim Baktı Uygulaması

Facebook profilime bakanlar uygulamaları, Facebook’ta kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği uygulamalar arasında. Fakat bu uygulamanın gerçek sonuçlar vermediğinden birçok kullanıcının haberi yok.

Facebook profilinize kimlerin baktığını öğrenmenin bir yolu bulunmuyor. Facebook bu datayı açık olarak paylaşmadığı için herhangi bir uygulama ya da sitenin bunu size göstermesinin de imkanı yok.

Hileli Facebook Uygulamalarına Dikkat

Profilime bakanlar ve benzer isimlere sahip uygulamalar çoğunlukla kullanıcıların hesaplarında izinsiz spam ve reklam paylaşımı yapmak, kullancılara istekleri dışında sayfa beğendirme gibi kullanıcıların hesap güvenliğini tehdit eden amaçlar için yayınlanıyor.

Bu nedenle Facebook kullanıcılarının bu tarz uygulamaları kullanmamaları gerekiyor.

 

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın