Facebook Mobil Sosyal Medya Siteleri

Facebook Lite Güncellendi!

Facebook Lite Android Uygulaması güncellendi.

Facebook, düşük hızlı internet bağlantısına sahip ülkelerdeki kullanıcıları için Facebook Lite uygulamasını 2.2 sürümüne güncelledi. Facebook Lite uygulamasının boyutu şimdi sadece 435 KB!

Facebook Lite Android uygulaması güncellendi!Facebook Lite’in temel amacı düşük internet hızına kullanıcıları için daha iyi bir Facebook kullanımı sunabilmek. Facebook Lite’de haber kaynağı bildirimleri, fotoğraflar ve bildirimler gibi temel Facebook fonksiyonları kullanılabilecek. fakat videolar yer almayacak.

Şimdilik bazı asya ülkeleri için kullanılabilir olan Facebook Lite yakın zamanda Latin Amerika, Afrika ve Avrupa’nın düşük interenet bağlantısına sahip ülkeleri için de kullanılabilir olacak.

Google Play’de görüntülemek için tıklayın: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite&hl=tr

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın