Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook ile İnternet Sitenizin Satışlarını Arttırmak

İnternet satışlarını arttırmak

E-ticaret siteleri satışlarını arttırmak için ilk olarak Google ve Google reklam ağı sonrasında ise Facebook’u kullanırç Daha sonra ise diğer sitelere yönelir. Google Adwords en eski ve büyük platform olduğu için pek çok yardımcı kaynak mevcut fakat Facebook reklamları için kaynaklar daha sınırlı.

Facebook Marketing ekibi reklam verenlerin Facebook’u daha verimli kullanabilmesi için zaman zaman bazı ipuçları, veriler ve videolar paylaşıyor. Bu videoda da “Facebook ile internet sitemin satışlarını nasıl arttırabilirim?” sorusunun kısaca cevaplar nitelikte. Facebook’ta yeni reklam vermeye başlayanların izlemesi gereken bir video olduğunu düşünüyorum.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın