Mobil

CepteModa Duvar Kağıdı ve Zil Sesi Uygulaması

Ceptemoda Duvar Kağıdı ve Zil sesi Uygulaması

Akıllı telefonuna duvar kağıdı ve zil sesi arayanlar için yepyeni bir uygulama olan CepteModa Google Play ve Apple Store’da yerini aldı.

CepteModa uygulaması içerisinde rengarenk duvar kağıtları ve birbirinden eğlenceli zil sesleri bulunuyor. Tüm telefon modelleriyle uyumlu olan uygulama ve içeriğini indirmek tamamen ücretsiz.

En güncel, en popüler içeriklere sahip olan CepteModa ile kullanıcılar, sınırsız zil sesi ve duvar kağıdı indirebilecek. Birçok kategoride bulunan içerikler sayesinde telefonlarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz.

Tüm zevklere hitap eden, birbirinden renkli görseller telefonunun arka planını süslesin ya da sevilen müziklerin zil sesi olmasını isteyenler… Basit arayüze sahip CepteModa ile herhangi bir senkronizasyon gerekmeden tüm yenilikleri takip edebileceksiniz.

CepteModa’nın kullanıcılara sunduğu bu kadarla da kalmıyor. Uygulamanın her hafta güncellenen fırsat bölümünde MobilCadde.com’dan yapılan alışverişlerde indirim fırsatı da kullanıcıları bekliyor. Birçok kılıf ve aksesuarda yararlanılabilecek avantajlar için uygulamayı denemekte fayda var.

Ceptemoda Uygulaması Duvar Kağıdı ve Zil sesi indir

Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Sınırsız müzik ve duvar kağıdı indirme
  • Telefon modelinize uyarlanmış duvar kağıdı
  • En popüler zil seslerini güncel olarak takip etme
  • Senkronizasyon gerekmeksizin her yerden müziğinize erişebilir, indirdiğiniz zil seslerini çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz
  • En çok çeşitle zil sesi ve duvar kağıdına erişim
  • İlginç uyarı tonları keşfi
  • Yeni duvar kağıdı ve zil sesleri ile tanışmak

Uygulamayı İndirmek İçin;

iOS :

https://itunes.apple.com/us/app/ceptemoda-duvar-kag-tlar-ve/id1014370689?mt=8

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilcadde.ceptemoda

(Bülten)

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın