Uncategorized

Blogger Akademi – Moda Blogları Yazarlarına Ücretsiz Eğitim

Modanisa moda konusunda yazan ya da yazmak isteyenlere özel blog yazarlığı eğitimi imkanı sunuyor. Eğitim Üsküdar Üniversitesinde gerçekleşecek ve 40 kişiyi kapsayacak.

Blog yazarlığı eğitimi
Eğitime katılanlar kendi profesyonel blogunu oluşturma ve blogundan gelir etme hakkında bilgi edinmekle birlikte çeşitli projelerde Modanisa’nın birlikte çalışmayı tercih edeceği kişiler olacak.
“Günden güne artan blog sayısına rağmen birçok marka birlikte çalışabileceği kaliteli blog/blogger konusunda sıkıntı çekiyor. Modanisa ise bu yöntemle moda hakkında ihtiyaç duyduğu bloggerleri kendisi yetiştirmeyi hedefliyor..”
Blogger Akademi blog yazma konusunda kendisini geliştirmeyi ve marka blog olmayı hedefleyenler için mükemmel bir fırsat olarak görünüyor. Blogger Akademi‘ye katılacak 40 kişiden biri olabilmek için başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formu için tıklayın.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın