Uncategorized

Aras Kargo Gangnam Style Rüzgarına Kapıldı

Bir süredir sosyal medyada yer edinen Aras Kargo şimdiye kadarki en ilginç içeriğini Gangnam Style ile oluşturdu.

Facebook’ta yaklaşık 45.000 Twitter’da ise 2.000 takipçisi olan Aras Kargo şimdiye kadar göze batan bir viral yapabilmiş değildi. Geçtiğimiz yaz ise uyguladığı başörtüsü yasağı nedeniyle sosyal medyada da zor günler geçirmişti.

Yeni yıla ise hızlı bir giriş yapan Aras Kargo, çalışanlarıyla Gangnam Style dansı yaptı. Her ne kadar dansı yapmayı beceren çıkmasa da kravatlı beyefendiler ve topuklu ayakkabı giyen hanımefendilerin katılmasıyla ortaya eğlenceli bir iş çıkmış.

Aras Kargo’ya böyle bir video çekmeyi kabul  eden yöneticileri ve kabul ettiren sosyal medya uzmanını ya da ajansını da tebrik ediyoruz. Tabi  keşke biraz daha profesyonel bir yapım olsaydı ve Gangnam Style rüzgarı sönmeden yapılsaydı demeden de geçmiyoruz. Karşınızda Aras Style 🙂

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın