Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

appssolut Hazır Facebook Uygulamaları

appssolut Facebook hazır facebook uygulamaları

appssolut, Facebook sayfa yöneticilerinin kolayca kullanabileceği yüksek etkileşimli Facebook Uygulamaları oluşturmalarını sağlayan en büyük Facebook uygulamaları platformu.

appssolut özellikle yazılım departmanı olmayan sosyal medya ajansları, freelance çalışan sosyal medya uzmanları ya da kendi sayfalarını yöneten işletmeler için mükemmel çözümler sunuyor. Kolay kullanımı ile onlarca uygulama seçeneği içinden ihtiyacınız olanı seçerek birkaç dakika içinde uygulamanızı oluşturabilirsiniz.

appssolut, sayfa sahiplerini uygulamaları kolayca oluşturabilmeleri için de ekran görüntüleri ve videolu anlatımlarla da desteklemiş. Ayrıca her uygulamanın nasıl bir etki oluşturabileceği hakkında ipuçlarını da açıklama kısımlarından görebiliyorsunuz.

appssolut Applications sayfasında bulunan uygulamalar; popüler, en çok kullanılan, yeni uygulamalar ve appssolut uzmanlarının uzmanlarının seçtikleri olarak listenmiş ama bununla sınırlı kalmıyor. Özellikle de uygulamaların sektörel ve işlevine göre seçilebilmesi büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda beğeni sayınızı arttırmanızı sağlayacak ve hayranlarınızla olan etkileşiminizi arttıracak uygulamalar şeklinde de gruplandırarak ihtiyacınız olan uygulamayı bulmanız mümkün.

Dilerseniz appssolut’u Ücretsiz olarak da deneyebiliyorsunuz. Ayrıca appssolut Facebook sayfası‘nı beğenenlere de çekilişle  3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık ücretsiz abonelik kazanma şansı sunuyor.

Şu anda İngilizce olarak hizmet veren appssolut’un çok yakında Türkçe olarak da kullanıma sunulacağını da belirtelim…

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın