Firma Haberleri

Apple Store Türkiye Açıldı!

renkli iphone 5cApple Store Türkiye mağazasını 2014’de açılacağı söylentileri sürerken online mağazası açıldı ve Türkiye’ye satış gerçekleştirmeye başladı.Aynı zamanda iPhone teknik servis hizmeti de veren mağaza Zorlu Center’da ziyaretçilerini bekliyor.

En Ucuz iPhone 5S ve 5C

Apple kullanıcılarına “Merhaba. Merhaba. Phone 5s ve iPhone 5c geldi. Apple Online Store’dan sipariş verin, evinize ücretsiz yollayalım.”  şeklinde bir mesaj yollayan AppleOnline mağazada yer alan ürünler ise diğer alışveriş siteleri ve teknolojik marketteki ürünlerden çok daha ucuz.  iPhone 5S 2.063 TL ise 1775 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Apple Genius Bar Farkı ile Teknik Destek

Apple Store açılması ile birlikte İstanbul’daki Apple kullanıcılarını üst düzey bir destek hizmeti de Apple Store’larda bekliyor olacak. Anlaşmalı servislerden farklı olarak Apple Store’dan alacağınız desteğin çok daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatacağını söyleyebiliriz. Tek dezavantajı ise randevu almak olacaktır. Çünkü bu kadar çok kullanıcısı olan bir markanın tek bir noktadan hepsine yetişmesi mümkün olmayabilir. Bu nedenle anlaşmalı yetkili teknik servislere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat ilk tercihiniz Apple Store içindeki Genius Bar olmasını tavsiye ederiz.

Apple Genius Bar Randevu Alma (10 Dakika)

iphone 5s turkiye

 

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın