Uncategorized

Abdullah Gül’ün Instagram Hesabı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Instagram Hesabı

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül geçtiğimiz günlerde e-diplomacy Hub tarafından Twitter’i en iyi kullanan 8. polikacı seçilmişti.
Abdullah Gül Instagram Kullanmaya başladığını Twitter Üzerinden duyurdu.
Cumhurbaşkanı Gül artık Instagram’ı da kullanmaya başladığını bugün Twitter hesabı üzerinden duyurdu : “Youtube, Flickr, Facebook ve Twitter’dan sonra Instagram’ı da kullanmaya başladım.”

İlk gün içinde 11 fotoğraf paylaşan Abdullah Gül eşi Hayrunnisa Gül ile İshak Paşa Sarayı’ndayken ve kartopu yaparken ki samimi fotoğraflarını da paylaştı. İlk gün itibari ile 8.000 den fazla kişi Abdullah Gül’ün Instagram hesabını takibe aldı.

Abdullah Gül Instagram Fotoğrafları

Abdullah & Hayrunnisa Gül Instagram Fotoğrafları Abdullah Gül Kartopu Instagram Fotoğrafı Çankaya Köşkü Kış manzarası Instagram

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın