Firma Haberleri

30 Ağustos turları sizi bekliyor

Online Tatil Ağustos Turları

Bu yaz tatil derdiniz olmayacak çünkü birçok tatil bahar ve yaz dönemine denk geliyor ve dolayısıyla size de sadece plan yapmak kalıyor.

Eğlence dolu bir tatil için en güzel seçeneklerden biri de bayram tatilleri oluyor. Sevdiklerinizle ya da ailenizle birlikte gidebileceğiniz kısa ve uzun dönemli yurtdışı turları hem yenilenmenize hem de yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanıza vesile oluyor. İsterseniz vize derdi olmadan vizesiz yerlere seyahat edebilir, Rusya’dan Güney Amerika’ya kadar dünyadaki en güzel yerleri görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için kendi başınıza bir tatil planı yapmak yorucu, stresli ve pahalı olabilir ancak tur şirketleri ile seyahat ederseniz ve tatilinizi aylar öncesinden alırsanız çok daha uygun fiyatlarla tüm dünyayı gezebilirsiniz. Ramazan bayramı turlarından 30 Ağustos turları seçeneklerine, Kurban Bayramı’ndan yılbaşı turlarına kadar yıl içinde değerlendirebileceğiniz sayısız tur alternatifi bulunuyor.

Bu yıl uzun bir zaman dilimine denk gelen Ramazan Bayramı turlarında Uzakdoğu ülkelerinden Amerika’ya kadar gezmeyi hayal ettiğiniz yerleri keşfetmeye çıkabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan kendinize en uygun tatil rotalarından birini seçebilir, sonbahara denk gelen Kurban Bayramı tatilini de değerlendirebilirsiniz. Sizin için en uygun tatil fırsatlarını bir araya getiren ve tur şirketleri arasında online olarak hizmet veren Gruppal seyahat acentesinden kendinize ve sevdiklerinize en çok uyan tatil programını ayarlayıp Kurban Bayramı tatilinizi dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Avrupa turları ya da Phuket turları olsun hiç fark etmez, bu tür tatilleri fırsat bilip mutlaka değerlendirmekte fayda var. Eee ne demişler, çok okuyan değil çok gezen bilir. Siz de birbirinden farklı ülke ve şehirleri gezerek pek çok şeyi keşfetmiş ve kendinize yeni bakış açıları kazandırmış olursunuz. Gördüğünüz her ülke, gezdiğiniz her şehir ve tanıdığınız her kültür hayattaki ilerleyiş şeklinize de anlam katacak.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın